YILLARA DAYANAN DENEYiM

ALARGA Balık Restaurant’ı olarak haftanın her günü açığız ve aynı zamanda da gece saatler 24.00’ü gösterene dek de hizmetlerimizden faydalanma imkanınız bulunmaktadır. Restoranımızda yemek yerken karşınızda bulunan İstanbulda Marmara Denizi’nin gündüz ışıldamasına, gece ise derinliğine hayran kalacaksınız. Hem temiz deniz kokusunu içinize çekerken hem de deniz mahsullerinin tadını daha iyi anlayacaksınız.

ALARGA Balık Restoranımızın kapasitesinden söz etmek gerekirse; kapalı salonlarımız 120, 180, 220 ve 350 kişi kapasiteye sahiptir. Teraslarımız ise 200 kişilik ve 400 kişilik iki bölümde hizmet vermekteyiz. Bu nedenle de özel günlerinizde rezervasyon da yaptırabilir ya da iş arkadaşlarınızla gelerek güzel bir ziyafet keyfi de yaşayabilirsiniz. Kapalı salonumuz özellikle soğuk kış günlerinde en ideal tercihiniz olma yolunda ilerliyor.

Bütün bunların yanında Tesisimiz özel gün düğün ve davetlere de Marmara Denizinin eşsiz manzarası eşliğindebağımısız salonlar olarak ta hizmet verebilmektedir. Marmara Denizinin eşsiz manzarası eşliğinde enfes tatları ve kaliteli servisiyle unutulmaz düğnlerede imza atıyor.

Restoranımızın tamamen bağımsız olan teras katında Kendin Pişir Kendin Ye ET MANGALBAŞI bölümüde Balık Tercih etmeyen müşterilerimizin hizmetindedir.

İstanbulun En İyi Et MANGALABAŞI Resraurantı sakin huzurlu ve dinlendirici manzarası ile Müşterilene kaliteli hizmet ve her zaman taze özenle seçilmiş etleri ile sunduğu hizmetleri unutulmaz anılarına yer edecektir. Özellikle ilkbahar ve aynı zamanda da yaz mevsimlerinde terasımızda güzel bir yemek keyfi yaşayabilirsiniz. Et ve de mangal ürünlerinizi bu bölümümüzde pişirerek güzel sohbetler eşliğinde muhteşem bir gün geçirebilirsiniz.

ALARGA Balık Restoranı olarak sadece balık ve et ürünleri konusunda hizmetlerimiz bulunmuyor. Bunun dışında da cafe ve bar bölümümüz de mevcut olmaktadır. Cafe ve bar bölümümüzde de ister gündüzleri isterseniz de akşamları içeceklerinizi yudumlarken hafif müzikler eşliğinde kendinizi dinleyebilir ya da hoş sohbetlerde bulunabilirsiniz.

Restaurantımız sayesinde İstanbulun En İyi Balık Restoranında hem tadına doyamayacağınız lezzetlerde bulunan Herzaman en taze balıklarımızdan ve alanının en iyi aşçılarımız tarafından hazırlanmış enfes mezelerimizden tadacaksınız, hem de alanında oldukça deneyimli, bizimle uzun yıllardan beri çalışmakta olan ekibimizin güler yüzü sayesinde kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Oturma düzenimiz oldukça hoşunuza gidecek, çünkü; ALARGA Balık Restoranı olarak misyonumuz müşterilerimizin hem huzurlu hem de rahat bir ortamda balıklarımızın ve zengin menülerizin tadına bakmasını sağlamaktır.